Özgeçmiş

Bulut Betül

1981 Elazığ doğumlu. İlkokulu Elazığ ve Malatya'da, ortaokulu, liseyi ve üniversiteyi Malatya'da okudu. 2002 yılında İnönü Ünv. Müzik Öğretmenliği programından mezun olarak öğretmenliğe başladı. Önce Adana akabinde Şanlıurfa'da öğretmenlik yaparak 2010 senesinde İstanbul'a geldi. Halen İstanbul'da çok severek yaptığı öğretmenlik mesleğini sürdürmektedir.

Müziğe Başlama : Henüz küçük bir çocukken bile sahnelerde şarkılar söyleyen Bulut, babasının yönlendirmesiyle bağlama çalarak profesyonel müzikle tanışmıştır. Malatya'da bulunan pek çok radyo, televizyon programlarına hocalarıyla katılmıştır. Yine Malatya'da çeşitli mekanlarda canlı müzik yapmaya da üniversite yıllarında başlamıştır.  Başarılı bir öğrencilik dönemi geçiren Bulut, okulda piyano, keman gibi başka enstrumanlar da öğrenerek müzikal donanımını genişletmiştir. Uzun yıllar halk müziği ve özgün müzik söyleyen Bulut zaman içerisinde repertuarının etrafındaki duvarları yavaş yavaş yıkmış ve bugün pek çok döneme ait pek çok müzik türünü başarıyla icra etmektedir. Son zamanlarda ukulele çalmaktan pek keyif alan Bulut "bulutsacliogretmen" hesaplarında tamamen bireysel çalışmalar da yapmaya devam etmektedir. 

Yalçın

1979 Adana doğumlu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Adana Aladağ'da, Üniversiteyi Niğde Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Programında, Yüksek lisansı ise Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Programında yapmıştır. 2004 yılında lisans mezuniyeti sonrası Kütahya Tavşanlı'ya atanmış daha sonra ise Betül ile beraber Şanlıurfa'ya gitmiştir. Bu noktadan sonra yaşam çizgisi Betül ile birleşmiştir.

Müziğe Başlama : Müziğe lise yıllarında bağlama çalarak başladı. Daha sonra üniversite yıllarında müziğe dair bilgi ve görgüsünü genişleterek besteler yapmaya başladı. Daha sonra bu besteleri düzenlemeyi ve gitar, piyano gibi başka enstrumanları çalmayı öğrendi. Öğretmenliğin ilk yıllarında müzik teknolojilerine heves sarsa da ilk home studiosuna 2019'da kavuştu. Home studiosunu kurmasıyla Sayeban grubunun Kambriyen patlaması yaşadığı söylenebilir. O güne dek biriktirdikleri şarkılarını teker teker kaydetmeye başladılar. Yalçın hala aktif olarak öğretmenlik yapmakta, biri ders kitabı biri meslek bilgisi kitabı olmak üzere iki kitap yazmaktadır. Bunların yanında yeni şarkılar bestelemekte, yeni kayıtlar yapmaktadır.

Devrim Sonat

Kendisi Grubun son üyesidir. 2007 yılında Şanlıurfa'da doğdu. Şu an Güzel Sanatlar Lisesinde 10. sınıf okumakta ve çello çalmaktadır. Çello dışında piyano, bağlama ve gitar da çalabilmektedir. Gruba çellosuyla dahil olan Devrim Sonat aynı zamanda solistlik ve vokalistlikte yapmaktadır. Boş zamanlarında gezmeyi, bilgisayarla oynamayı ve telefonla konuşmayı çok sevmektedir.